Serwisant Technigo

Marka Technigo zajmuje się dystrybucją urządzeń techniki laserowej oraz wyposażenia dla firm z sektora przemysłowego. Jej przewagi rynkowe to doskonała znajmomość branży technicznej, liczne kontakty biznesowe oraz zindywidualizowane podejście do obsługiwanych Klientów z sektora B2B.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, techniczne, preferowane kierunki to elektronika, informatyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w branży technicznej: automatyka, elektronika
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i naprawa urządzeń laserowych
  • Kontakt z klientami w aspektach technicznych
  • Wsparcie w codziennych obowiązkach działu Technigo

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej Firmie, gdzie dzielenie się wiedzą, wymiana doświadczeń oraz partnerskie relacje ze Współpracownikami i Przełożonymi to codzienność,
  • Dobre warunki finansowe i stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość rozwoju.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.