AstenGroup Logo

Asten Group. Innowacyjna w regionie

Firma Asten Group od ponad 18 lat działa na rynku, utrzymując wysoką pozycję, zarówno na polu ogólnopolskim, jak i lokalnym. Innowacyjność to dla nas priorytet. Działania w tym kierunku traktujemy jako inwestycję, nie koszt.

W ramach wielomarkowej struktury Asten Group Sp. z o.o. aktualnie funkcjonuje pięć Marek – Plastigo,  ShiniEurope, Ozzone, VIKK oraz Adino. Plastigo zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem przetwórców tworzyw sztucznych w sprzęt oraz serwisem tych urządzeń. ShiniEurope jest europejskim centrum dystrybucji osprzętu marki Shini. Ozzone skupia się na sprzedaży instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Adino zajmuje się identyfikacją wizualną klientów zewnętrznych oraz VIKK, nasza najmłodsza marka, oferuje agregaty wody lodowej. W strategii rozwoju Firmy Asten Group znajduje się wprowadzenie kolejnych marek w ciągu najbliższych kilku lat.

Poza doświadczeniem marketingowym i handlowym oraz nowoczesną strukturą organizacyjną, Asten Group dysponuje także potencjałem logistycznym. W dyspozycji Firmy znajdują się w pełni wyposażone powierzchnie magazynowe, biurowe, flota transportowa, baza przystosowana do działalności rozładunkowo-przeładunkowej oraz teren umożliwiający dalszą rozbudowę Firmy. Dobra lokalizacja - przy głównych szlakach komunikacyjnych jest dodatkowym atutem sprzyjającym rozwojowi Asten Group.

 

Kontakt

Asten Group Sp. z o.o.
ul. Bór 77/81,
42-202 Częstochowa, Polska
biuro@astengroup.pl
+ 48 34 360 88 77   

wiecej

Strefa pracownika