Rekuperacja

Rekuperacja Częstochowa

Oferta Asten Group to wysokiej jakości osprzęt do rekuperacji, wyselekcjonowany przez markę Ozzone. Proponujemy wszystkie najważniejsze komponenty, niezbędne do stworzenia profesjonalnej instalacji wentylacyjnej. Są łatwe w montażu, a także gwarantują wieloletnie, bezproblemowe działanie.
Ozzone dystrybuuje i zakłada zaawansowane systemy rekuperacji w Częstochowie. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła zapobiega wychładzaniu pomieszczeń, a także o wiele skuteczniej usuwa zanieczyszczenia, wilgoć, nieprzyjemne zapachy itp. Dzięki kontroli ruchu powietrza nawiewanego i wywiewanego pozwala uzyskać optymalne warunki, które są nie tylko komfortowe, ale też bezpieczne. Przy tym umożliwia odzyskiwanie części zgromadzonego ciepła, dlatego minimalizuje straty i zmniejsza koszty ogrzewania.
Z pomocą Ozzone można stworzyć instalację w budynku prywatnym, a także w biurze, zakładzie pracy, w magazynie, na hali produkcyjnej oraz w innych obiektach ? mieszkalnych, użytkowych czy przemysłowych. Firma zapewnia indywidualne podejście, oferując fachowe, kompleksowe wsparcie. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala znaleźć optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji. Na Państwa życzenie możliwe jest również dostosowanie np. wyglądu wybranych części, malując je proszkowo na dowolny odcień z palety kolorów RAL.

Systemy rekuperacji Częstochowa

Każdy element systemu rekuperacji dostępny w asortymencie Ozzone jest zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami. Instalacje posiadają również wymagane atesty higieniczne. Do wytworzenia każdego komponentu wykorzystywane są trwałe tworzywa i materiały, m.in. odporne tworzywa sztuczne czy blachy ocynkowane i kwasoodporne. Dzięki temu części wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz rozmaite szkodliwe czynniki, m.in. wilgoć czy wysokie/zmienne temperatury.
Systemy oferowane przez Ozzone są bezproblemowe i nieawaryjne. Nie sprawiają żadnych trudności przy konserwacji. Mają długą żywotność, dlatego ich zakup jest niezwykle opłacalny, a do tego pozwala ograniczyć wydatki na ocieplenie pomieszczeń.
Zapraszamy do pełnego zapoznania się z ofertą Ozzone, aby stworzyć system rekuperacji, który pozwoli jak najlepiej zadbać o jakość powietrza. Dzięki temu pewne jest, że inwestycja w wentylację mechaniczną przyniesie wyłącznie korzyści.