Doradca Techniczno - Handlowy

Marka Plastigo (wchodząca w skład Asten Group Sp. z o.o.) jest renomowanym dostawcą wtryskarek i urządzeń peryferyjnych dla Przetwórców tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym wzrostem sprzedaży naszych produktów i usług poszukujemy Osoby do pracy w charakterze.

Obowiązki:

  • Analiza rynku na powierzonym terenie sprzedaży
  • Regularny kontakt z obecnymi Klientami
  • Aktywne poszukiwanie nowych Odbiorców
  • Rekomendowanie Klientom najlepszych rozwiązań dla ich biznesu
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

Oczekiwania:

  • Umiejętność łatwego nawiązywania nowych kontaktów
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Dobra organizacja własnej pracy oraz konsekwencja w działaniu
  • Wiedza i/lub doświadczenie techniczne

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej Firmie, gdzie dzielenie się wiedzą, wymiana doświadczeń oraz partnerskie relacje ze Współpracownikami i Przełożonymi to codzienność
  • Dobre warunki finansowe i stabilne zatrudnienie
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Szkolenia wprowadzające i uzupełniające w ramach Akademii Plastigo
  • Pełne finansowanie lub dofinansowanie do nauki (studia, szkolenia, kursy zawodowe i językowe)
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Korzystne warunki przystąpienia do pakietu sportowego
  • Zdrowy piątek (soki i owoce)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.