Konsultant ds. Obsługi Klienta

Od 2000 roku zajmujemy się dystrybucją systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dostarczamy bezpieczne i renomowane urządzenia o wysokiej wydajności oraz niskim zapotrzebowaniu na energię. W związku z rozwojem Działu poszukujemy dodatkowej Osoby, spełniającej następujące wytyczne:

Nasze oczekiwania względem Kandydata:

  • znajomość pakietu MS OFFICE
  • umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z Klientami
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność organizacji pracy własnej
  • wysokie zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • doświadczenie z branży będzie dodatkowym atutem

Obowiązki Konsultanta ds. Obsługi Klienta:

  • realizacja zamówień
  • bieżąca obsługa Klienta
  • przygotowywanie ofert
  • sporządzanie raportów i zestawień

Nasza oferta:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • praca w stabilnej, stale rozwijającej się Firmie
  • duża samodzielność w działaniu
  • szkolenia wprowadzające i uzupełniające
  • bogaty pakiet benefitów
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.