Konsultant ds. Obsługi Klienta

Marka Plastigo będąca od ponad 20 lat niekwestionowanym liderem w branży Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych zbudowana jest wyłącznie na polskim kapitale i reprezentowana jest w pełni przez polski Zarząd i Pracowników.

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi Klienta w Pionie Plastigo
  • Zapewnienie sprawnej współpracy pomiędzy poszczególnymi Działami
  • Rozliczanie usług serwisowych
  • Archiwizowanie dokumentacji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego .
  • Mile widziana znajomość obsługi programów handlowych, np. Optima

To oferujemy:

  • Dobre warunki finansowe i stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.