Konsultant ds. Obsługi Klienta - Biuro Plastigo

Marka Plastigo będąca od ponad 20 lat niekwestionowanym liderem w branży Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych zbudowana jest wyłącznie na polskim kapitale i reprezentowana jest w pełni przez polski Zarząd i Pracowników.

Nasze oczekiwania względem Kandydata:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność organizacji pracy własnej
  • wysokie zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • mile widziana obsługa programu Optima

Obowiązki:

  • zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi Klienta w Pionie Plastigo
  • zapewnienie sprawnej współpracy pomiędzy poszczególnymi Działami
  • uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji technicznych do Klientów
  • archiwizowanie dokumentacji

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • praca w stabilnej, stale rozwijającej się Firmie
  • duża samodzielność w działaniu
  • szkolenia wprowadzające i uzupełniające
  • bogaty pakiet benefitów
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.