Pracownik produkcji (kanały i kształtki wentylacyjne)

Od 2000 roku zajmujemy się dystrybucją systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dostarczamy bezpieczne i renomowane urządzenia o wysokiej wydajności oraz niskim zapotrzebowaniu na energię. W związku z rozwojem Działu poszukujemy dodatkowej Osoby, spełniającej następujące wytyczne:

Oczekiwania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • zdolności manualne
  • doświadczenie przy produkcji elementów z blachy - mile widziane

Obowiązki:

  • obsługa maszyn do obróbki blach
  • produkcja kanałów i kształtek wentylacyjnych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej  Firmie, gdzie dzielenie się wiedzą, wymiana doświadczeń oraz  partnerskie relacje ze Współpracownikami i Przełożonymi to codzienność
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • szkolenia wprowadzające i uzupełniające
  • praca I - zmianowa
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.