Specjalista ds. Handlu Międzynarodowego

Działalność Shini Europe, wchodzącej w skład Asten Group dedykowana jest obsłudze Dystrybutorów osprzętu peryferyjnego marki Shini w Europe. W związku z dynamicznym rozwojem Europejskiego Centrum Magazynowo - Logistycznego sprzętu Shini poszukujemy dodatkowej Osoby do wsparcia pracy Działu.

Oczekiwania:

  • Władasz językiem angielskim
  • Umiesz dobrze planować swoją pracę i jesteś konsekwentny/a w działaniu
  • Zależy Ci na budowaniu długofalowych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego

Obowiązki:

  • Utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z zagranicznymi Kontrahentami
  • Tworzenie i archiwizowanie dokumentacji sprzedażowej, dokumentów importowych/eksportowych
  • Kontakty z urzędami celnymi, agencjami celnymi itp.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej  Firmie, gdzie dzielenie się wiedzą, wymiana doświadczeń oraz  partnerskie relacje ze Współpracownikami i Przełożonymi to codzienność
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Szkolenia wprowadzające i uzupełniające
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.