Specjalista ds. technicznych

Działalność ShiniEurope dedykowana jest obsłudze dystrybutorów osprzętu peryferyjnego marki Shini w Europie zachodniej i wschodniej. Jednym z głównych celów ShiniEurope jest szybkość w dostawach azjatyckiego sprzętu peryferyjnego do przetwórstwa tworzyw sztucznych na rynek europejski.

Obowiązki:

  • Kontakt z odbiorcami zagranicznymi w aspektach technicznych
  • Telefoniczne lub mailowe doradztwo techniczne
  • Serwisowanie urządzeń u Klienta (sporadycznie) i w siedzibie Firmy
  • Obsługę zapytań technicznych
  • Nadzór nad dokumentacja techniczną

Oczekiwania:

  • Wykształcenia Technicznego (Preferowana Budowa Maszyn, Mechanika, Przetwórstwo Tworzyw itp.),
  • Praktycznej znajomości zagadnień technicznych
  • Doświadczenia w kontaktach międzynarodowych w aspektach technicznych
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Znajomości obsługi komputera
  • Odpowiedzialności i samodzielności
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Dużej samodzielności i otwartości na nowe doświadczenia
  • Doskonałej organizacji czasu pracy
  • Posiadanie uprawnień SEP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki pracy
  • Interesującą i perspektywiczną pracę w dynamicznej firmie o silnej pozycji na rynku
  • Możliwość współuczestniczenia w budowaniu sukcesu firmy
  • Możliwość rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.