Techniczny Doradca Klienta

Marka Plastigo będąca od ponad 20 lat niekwestionowanym liderem w branży Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych zbudowana jest wyłącznie na polskim kapitale i reprezentowana jest w pełni przez polski Zarząd i Pracowników.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta B2B w obszarze technicznym
  • Zainteresowania nowymi technologiami
  • Mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Obowiązki:

  • Wsparcie sprzedaży gniazd produkcyjnych przeznaczonych do Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Oferujemy:

  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność w działaniu
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.