Agregaty wody lodowej

Agregaty wody lodowej

W ofercie Marki Vikk dostępne są wysokiej jakości agregaty wody lodowej. Charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz niskim poziomem awaryjności. Znajdują szerokie zastosowanie różnych sektorach przemysłu. Są powszechnie stosowane przy m.in. wtryskarkach, rozdmuchiwarkach, wytłaczarkach, prasach hydraulicznych, zgrzewarkach laserowych czy urządzeniach wentylacyjnych.
Marka VIKK oferuje szeroki wybór wydajnych, chłodzonych powietrzem oraz wodą agregatów wody lodowej w zakresie mocy od 2 do 2 500 kW. W asortymencie dostępne są urządzenia przeznaczone do pracy wewnątrz i na zewnątrz budynku. Wszystkie urządzenia przed wysyłką są poddawane uważnym testom eksploatacyjnym, co gwarantuje ich niezawodność i długą żywotność.
Każdy z agregatów wody lodowej Marki Vikk posiada prosty w obsłudze panel sterujący oraz wykonany jest z solidnych materiałów, dzięki czemu wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Doskonale znosi intensywne użytkowanie, ponieważ jest dostosowany do trudnych warunków przemysłowych. Nie wymaga zaawansowanej konserwacji.

Wytwornica wody lodowej

Jako dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem w branży, Vikk zapewnia kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wytwornicy wody lodowej. Specjaliści Vikk doradzają, jaki model z oferty najlepiej sprawdzi się w danym przypadku, a także zaprojektują centralne systemy chłodzenia maszyn.

Chociaż przez wysoką jakość wykonania dystrybuowanych przez Vikk wytwornic wody lodowej prawidłowo użytkowany sprzęt jest wyjątkowo wytrzymały firma oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń chłodniczych.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą agregatów chłodniczych.