Marka Havier dostarcza rozwiązania z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Świadczy usługi zarówno dla pracowników poszukujących pracy, jak i pracodawców poszukujących kadry. W swoim modelu biznesowym łączy standardy stosowane w międzynarodowych korporacjach z zaangażowaniem i stylem pracy firmy lokalnej.

 
W ofercie:
 • usługa pracy tymczasowej
 • rekrutacja pracowników stałych
 • zatrudnienie zewnętrzne
 • weryfikacja pracownika przed zatrudnieniem 
 • wsparcie procesu zwolnienia
 • dedykowane dla Klienta raporty dotyczące rynku pracy
 • aktywizacja osób z niepełnosprawnością
 • wzmacnianie wizerunku pracodawcy 
 • baza danych na temat talentów
 • obsługa kadrowo-płatnicza
 • doradztwo personalne
 • wsparcie BHP dla firm
 

Agencja pracy tymczasowej Śląsk


Marka Havier zapewnia kompleksowe usługi w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest śląską agencją pracy, której siedziba znajduje się w Częstochowie, zapewniającą wsparcie zarówno kandydatom poszukującym zatrudnienia, jak i pracodawcom kompletującym kadrę. Specjaliści, rekruterzy Marki Havier wspierają pracodawców w poszukiwaniu wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników. W swoim portfolio posiadają prężnie działające przedsiębiorstwa, które oferują satysfakcjonujące warunki zatrudnienia i umożliwiają dalszy rozwój kariery zawodowej. Havier wspiera pracodawców, wyręczając ich w poszukiwaniach, ale nie tylko. Działalność tej Marki to także przygotowywanie szczegółowych raportów dotyczący sytuacji na rynku pracy, tworzenie baz danych talentów, wspieranie i wzmacnianie wizerunku firm (zarówno w przypadku pracownika, jak i pracodawcy). Marce Havier powierzyć można przeprowadzenie całego procesu rekrutacji oraz zatrudnienia czy obsługę kadrowo-płacową.
 

Agencja zatrudnienia Częstochowa


Agencja zatrudnienia Havier wykorzystuje wiedzę oraz standardy na poziomie największych międzynarodowych biur pośrednictwa pracy, ale zachowuje przy tym indywidualne podejście charakterystyczne dla firmy lokalnej. Maksymalnie angażuje się we współpracę, by móc zapewnić kompleksową obsługę. Havier realizuje usługi związane nie tylko z rekrutacją w ramach pracy tymczasowej oraz stałej, ale prowadzi także proces outsourcingu pracowników. Pomaga znaleźć najlepszych, wykwalifikowanych kandydatów oraz weryfikuje ich kompetencje oraz referencje. Pracownikom umożliwia nawiązanie kontaktu z zaufanymi pracodawcami, którzy proponują najbardziej korzystne oferty. Agencja Havier oferuje przedsiębiorcom również szereg innych, dodatkowych usług, związanych z m.in. wsparciem procesów zwolnienia, prowadzeniem dokumentacji pracowniczej, negocjacji ze związkami, BHP czy audytem procesów kadrowych. Havier to organizacja zbudowana wyłącznie z polskiego kapitału. Ponieważ nie jest korporacją, może pozwolić sobie na bardziej nieszablonowe rozwiązania.
 

Doradztwo personalne Częstochowa


W zakres działań smart HR Haviera wchodzi również doradztwo personalne, a więc przyczynianie się do podnoszenia kwalifikacji oraz wydajności kandydatów. Doradcy zawodowi Havier podpowiadają kandydatom jak napisać dobre CV i list motywacyjny oraz przygotowują profesjonalne dokumenty aplikacyjne. Jednym z elementów działalności Havier jest aktywizacja osób z niepełnosprawnością.
Więcej szczegółów na: