Aktywna jesień w Plastigo
Plastigo

Aktywna jesień w Plastigo

Początek jesieni stał się dla Plastigo ? jednej z marek Asten Group ? wyjątkowo gorącym okresem. Wszystko za sprawą licznych wydarzeń, które skupiły uwagę i wysiłki całego zespołu. 

 

Na początku minionego miesiąca gościliśmy w naszej siedzibie przedstawicieli jednego z naszych Klientów w ramach szkolenia Plastigo Academy na temat  "Podstaw przetwórstwa tworzyw sztucznych".

Kontynuując szkoleniowy charakter spotkań w połowie września w naszej Firmie przywitaliśmy gościa z Chin, który dzielił się wiedzą i doświadczeniem w zakresie urządzeń Borche z naszym zespołem serwisowym Plastigo. 

Miesiąc zakończył się w Plastigo spektakularną imprezą przygotowaną specjalnie dla naszych Klientów. To właśnie Drzwi Otwarte stały się ukoronowaniem aktywnego okresu w życiu naszej marki. 21 września powierzchnie biurowe i magazynowe częstochowskiej siedziby firmy zapełniły się Klientami i wszystkimi, którym tematyka przetwórstwa tworzyw sztucznych jest bliska. 

Październik rozpoczął się wielkim wydarzeniem tj. Konferencją PlastInvent, której Plastigo jest współorganizatorem. Tegorocznej dwudniowej Konferencji towarzyszyły 23 prezentacje, których wysłuchało ponad 150 uczestników z blisko 100 firm. Z wielką przyjemnością mogliśmy po raz kolejny wnieść swój wkład w budowanie pozytywnych relacji i doświadczeń środowiska branżowego, które przybyło do Centrum Kongresowego Hotelu Ossa k. Rawy Mazowieckiej. 

Dziękujemy wszystkim Gościom za udział we wszystkich spotkaniach z Plastigo!