Asten Group Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Asten Group Ambasadorem Polskiej Gospodarki

W ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Business Centre Club firma Asten Group otrzymała zaszczytny tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Partnera Firm Zagranicznych. W ten sposób uhonorowana została wieloletnia współpraca podejmowana przez naszą firmę na arenie międzynarodowej, wpływająca korzystnie na rzecz pogłębiania się stosunków gospodarczych z Polską oraz nawiązywanie relacji inwestorskich. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych.


Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się w środę (17.09) w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie. Kapituła konkursu wyłoniła w sumie 73 laureatów w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska oraz Kreator Rozwiązań XXI w.

Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki przyznawany jest tym spośród polskich przedsiębiorców, którzy wyróżniają się na tle innych poprzez promowanie europejskiej współpracy w kraju oraz budowanie wizerunku wiarygodnego partnera gospodarczego poza jego granicami.

Na ręce jury konkursu składamy serdeczne podziękowania, ciesząc się wyróżnieniem, które ze względu na podejmowaną współpracę zagraniczną posiada dla nas szczególne znaczenie.