Piłkarskie klimaty w AstenGroup

Piłkarskie klimaty w AstenGroup

Przed kilkoma tygodniami ogłosiliśmy wśród wszystkich pracowników Asten Group konkurs, w którym nagrodą główną były dwa bilety na mecz, który odbędzie się 25 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

 

Aby móc go zdobyć każdy chętny musiał przygotować innowacyjny projekt mający udoskonalić funkcjonowanie naszej Firmy. Właśnie dziś poznaliśmy zwycięzcę naszej akcji, którym jest nasz kolega z działu Serwisu Plastigo. Spośród wszystkich nadesłanych projektów jego pomysł dotyczący stworzenia w Firmie działu Automatyki wspierającego nowe pomysły i usprawnienia urządzeń przygotowane z myślą o konkretnych odbiorcach spotkał się z największą aprobatą. O szczegółach dotyczących wprowadzenia projektu w życie na pewno będziemy informować Was na bieżąco.

Bardzo serdecznie gratulujemy Tomkowi czekając z niecierpliwością na jego wrażenia z meczu, którymi mamy nadzieję chętnie ze wszystkimi się podzieli.  Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach organizowanych w Firmie.