Chłodnica wentylatorowa

Chłodnica wentylatorowa


W ofercie Marki Vikk dostępne są profesjonalne chłodnice wentylatorowe. To urządzenia wysokiej jakości, przeznaczone do zastosowania w warunkach przemysłowych. Doskonale sprawdza się w miejscach szczególnie narażonych na wysokie temperatury ? pozwala szybko odpowiednio dostosować warunki termiczne otoczenia, tak by były bezpieczne i komfortowe.
Każda oferowana przez Vikk chłodnica wentylatorowa posiada automatyczne sterowanie pracą urządzenia, w zależności od temperatury powietrza zewnętrznego. Urządzenia dostępne są w układzie typu V oraz są wyposażone w wentylatory AC (prąd zmienny) oraz EC (elektronicznie komutowane). Dużym ułatwieniem jest też prosty w obsłudze panel sterujący. Ponieważ chłodnice są wykonane z wytrzymałych, dobrych gatunkowo materiałów, wykazują dużą żywotność. Są odporne na intensywną eksploatację, uszkodzenia mechaniczne oraz szereg szkodliwych czynników.
 

Chłodnice wentylatorowe VIKK


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży Marka Vikk oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru chłodnic wentylatorowych oraz niezbędnego osprzętu. Nie tylko pomaga dopasować idealny model urządzenia do potrzeb, ale też zajmuje się kompleksowym projektowaniem centralnych systemów chłodzenia maszyn. Jakość wykonania chłodnic wentylatorowych sprawia, że prawidłowo obsługiwane są praktycznie nieawaryjne. Mimo to Marka Vikk to także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń chłodniczych. Zespół fachowców o ogromnej wiedzy i doświadczeniu szybko znajdzie rozwiązanie problemu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą chłodnic wentylatorowych.