Przenośniki taśmowe pozwalają zoptymalizować i zautomatyzować proces produkcji oraz transportu materiałów na większe odległości. Oferowane przez Plastigo produkty dopasowane są do rozmaitych profili produkcji, dając pewność, że zakupiony przenośnik w pełni spełni oczekiwania klientów.

 

Zalety przenośników taśmowych marki Plastigo


Przenośniki taśmowe doskonale sprawdzą się w sektorach produkcji przewidujących transport w ciągu technologicznym. Jest to elastyczne rozwiązanie, które można dopasować pod indywidualne potrzeby. Możliwości konstrukcyjne, jakie ma przenośnik taśmowy, pozwalają przystosować urządzenia do warunków panujących w obrębie maszyny. Z pomocą przenośnika taśmowego oferowanego przez Plastigo klienci mogą stworzyć spójną, współpracującą ze sobą linię produkcyjną.
 

 

Oferowane przez Plastigo przenośniki taśmowe to stabilne urządzenia, swoją jakość i wytrzymałość zawdzięczają stalowej konstrukcji. Są one także odporne na korozję - to efekt malowania proszkowego, który zabezpiecza taśmociągi przed rdzą.

 

Przenośniki taśmowe ? szeroka gama rozwiązań


Dla klientów, zainteresowanych zakupem przenośników taśmowych, przygotowaliśmy bogaty wybór rozwiązań.

Oferujemy 5 serii przenośników:
  • CL,
  • PNL,
  • CB,
  • CBD,
  • SV.

Dostępne w ofercie Plastigo serie różnią się od siebie parametrami oraz możliwościami. Więcej informacji na temat przenośników taśmowych na https://www.plastigo.pl/przenosniki-tasmowe.html