W ofercie Plastigo znajdują się wtryskarki pionowe marki Multiplas. Maszyny te produkowane są w wydaniu kolumnowym i bezkolumnowym w zakresie siły od 10 do 3200 ton. Wyposażone w bezpośredni hydrauliczny układ zamknięcia z jednostkami wtrysku w układzie pionowym i poziomym oraz w stoły robocze w wykonaniu obrotowym bądź przesuwnym.

 

Wtryskarki pionowe do tworzyw sztucznych

Multiplas jest znanym producentem wtryskarek, którego siedziba zlokalizowana jest na Tajwanie. Dzięki niezawodności produkowanych przez niego maszyn zdobył doskonałą reputację na międzynarodowym rynku. Produkty tej marki cechują się wysoką wydajnością oraz jakością. Uznanie, jakim cieszy się Multiplas, firma zawdzięcza nie tylko stabilności produktów pod względem jakości, ale także nieustannemu doskonaleniu się w zarządzaniu produkcją i unowocześnianiu technologii produkcji wtryskarek.

 

W ofercie Plastigo dostępne są 3 serie wtryskarek pionowych:

? seria V,
? seria VC,
? seria VH.

 

Seria V

To maszyny kolumnowe o sile zwarcia od 10 do 500 ton z pionowym układem wtrysku i czterema opcja stołów roboczych: V (stałym), V-S (przesuwnym), V-SD (podwójnym przesuwnym) i V-R (obrotowym).

 

Seria VC

W tej serii znajdują się maszyny bezkolumnowe, które mają siłę zwarcia od 35 do 200 ton. Wtryskarki wyposażone są w poziomy układ wtrysku i trzy opcje stołów roboczych: VC (stały), VC-SD (podwójny przesuwny) i VC-R (obrotowy).

 

Seria VH

Seria VH to maszyny kolumnowe, których siła zwarcia wynosi od 35 do 3200 ton z szerokim rozstawem kolumn, poziomą jednostką wtryskową oraz czterema opcjami stołów roboczych: VH (stałym), VH-S (przesuwnym), VH-SD (podwójnym przesuwnym) i VH-R (obrotowym).